Календар

Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

1. Підбір та огляд квартири

1.1. Переглянути всі наші квартири можливо виключно через наш сайт. Тут Ви можете побачити всі варіанти квартир подобово, кожна квартира має свою сторінку з повним і детальним описом, а також детальними фотографіями. У нас, на жаль, немає можливості показу квартир для резервації, оскільки квартири здаються подобово і показати Вам квартиру, коли в ній живуть інші клієнти, не можна. Дуже сподіваємося на Ваше розуміння цієї ситуації. Для того щоб ви могли мати повне уявлення про квартиру, ми зробили детальні фотографії кожної з них. Ми запевняємо, що кожна з представлених фотографій квартири абсолютно відповідає дійсності.

1.2. У виняткових моментах, ми організовуємо попередній перегляд, якщо резервування — від десяти діб і більше. У тому випадку, якщо квартира вільна і готова для попереднього перегляду (цей момент можливо узгодити з нашими співробітниками).

2. Бронювання

2.1. Для бронювання апартаментів Вам необхідно визначитися і вибрати відповідний варіант, подзвоніть або оформити заявку на бронювання будь-яким зручним Вам способом (див. «контакти»).

2.3. Ми рекомендуємо Вам врахувати, що бронювати апартаменти потрібно мінімум за три дні до бажаної дати поселення.

2.4. Будь-яка з наданих квартир може бути заброньована, в тому випадку, якщо період проживання становить від трьох діб і більше, з передоплатою за першу добу проживання, в такому випадку ми гарантуємо Вам поселення саме в ті апартаменти які Ви вибрали, за винятком форс-мажорних обставин : проблеми з водопостачанням, електропостачанням; аварія каналізаційних систем; аварія в будинку; інші причини на які ми не можемо вплинути. У разі форс-мажору квартира буде замінена на рівноцінний варіант такого ж класу або вище за тією ж вартістю. Після того, як ми отримали Вашу передоплату (вартість 1-х діб оренди), ми зв’язуємося з Вами їм підтверджуємо бронь з назаніе повної адреси квартири.

2.5. Якщо Ви хочете забронювати квартиру без передоплати або менше, ніж на три доби, ми НЕ гарантуємо Вам поселення саме в ті апартаменти які Ви вибрали, проте ми знаємо про Ваш приїзд і підготуємо Вам схожий варіант для проживання якщо ті апартаменти які Ви вибрали виявляться зайнятими. Такий вид броні вважається плаваючою і може бути замінений на рівноцінний варіант такого ж класу або вище класом за тією ж вартістю.

2.6. Бронь дійсна тільки після отримання Вами відповіді від нас-підтвердження.

2. 7. За день до приїзду потрібно обов’язково підтвердити нам, що Ви Завітайте будь-яким зручним Вам способом.

2. 8. Заздалегідь вдячні Вам за те що, якщо у Вас раптом змінюються плани, як можна раніше повідомте нам інформацію про зміни або про скасування броні!

3. Як правильно скасувати бронь:

3.1. У тому випадку, якщо Ви повідомляєте про скасування броні за 3 доби до приїзду і більше, то передоплату ми повернемо в повному розмірі (за вирахуванням комісій якщо передоплата за без готівкового латежу).

3.2. У тому влучае якщо Ви повідомляєте про скасування броні менше 3-х діб до приїзду — передоплата не повертається.

4. Поселення в квартиру:

4.1. Заселитися в Квартиру можливо з 13:00.

4. 2. У випадку, якщо необхідно заселитися до 13:00, потрібно обумовити послугу «ранній заїзд». Дана послуга дозволяє, по можливості, заїхати раніше за доплнітельную плату в розмірі 50% вартості доби проживання.

4.3. Для того, щоб уникнути непорозумінь, просимо Вас за день до поселення підтвердити свій приїзд зручним Вам способом.

4.4. Обов’язковими умовами для поселення в квартиру є: пред’явлення паспорта Клієнта, і 100% оплата за весь період проживання.

4.5. В день заселення Ви плучіте ключі від квартири.

5. Виселення з квартири

5.1. З квартири потрібно виселитися до 12:00 незалежно від часу заселення.

5.2. У тому випадку, якщо Вам потрібно залишитися після 12:00, потрібно обумовити послугу «пізній виїзд». Дана послуга платна:

* Виселення до 18:00 — додатково оплачіваеться половина вартості доби проживання;

* Пізніше 18:00 — оплачіваються добу проживання.

Можливість послуги «пізній виїзд» обуславлеваеться доступністю апартаментів на заздалегідь визначену дату. За Вашим зверненням працівник нашої компанії підтвердить, або відмовить, у можливості замовлення даної послуги.

5.3. В случе дострокового звільнення квартири, Вам потрібно, як мінімум за 12 годин до часу виселення зв’язатися з одним з наших сотруднікові вказати точний час виселення.

5.4. В обумовлений час наш співробітник підійде до Вас на квартиру, для того щоб передати ключі від квартири.

5.5 В період передачі ключів представник Власника або Власник перевіряє квартиру на предмет цілісності в межах нормального зносу.

5.6 У тому разі, якщо дії (орендатора) вчасно проживання в квартирі призвели до значних пошкоджень апартаментів і його вмісту, (орендатор) оплачує збиток згідно досягнутих з власником домовленостей. Сума збитку визначається з урахуванням днів необхідних на усунення неполадок. Якщо досягти домовленості не вдається, Власник має право звернутися до правоохоронних органів.

6. Правила проживання в квартирі:

6.1. Квартира здається в оренду виключно для проживання. Поняття — «проживання» виключає можливість проведення будь-яких галасливих заходів, вечірок, які можуть заподіяти неспокій оточуючим сусідам і порушувати громадський порядок. Відповідно до законодавства України в квартирі забороняється:

o з 21-00 до 8-00 шуміти, включати гучну музику / телевізор, проводити будь-які роботи пов’язані зі стуком або якими або іншими механічними звуками;

o проведення будь — яких святкувань, вечірок чи інших групових галасливих заходів.

У разі порушення висшеуказаного пункту — у нас є право негайно виселити Вас з орендуемой квартири без повернення оплати за проживання.

6.2. Орендар несе повну відповідальність (матеріальну) за дії або бездіяльності третіх осіб, (гостей, родичів і тд.,) Які знаходяться в орендованій Квартирі з Вашого відома.

7. Зміни періоду проживання

7.1. Якщо Вам потрібно змінити раніше обумовлений період проживання в наших апартаментах, Вам потрібно зв’язатися з нашими співробітниками по телефону зазначеною в розділі контакти для того щоб змінити дату і час виселення з квартири. Якщо Вам необхідно змінити період проживання, Будь ласка, повідомте нам як можна раніше, ми будемо Вам вдячні.

7.2. У тому випадку якщо в період проживання у Вас виникла необхідність продовжити кількість дні для проживання зв’яжіться з нашим персоналом і обговоріть можливість продовження періоду проживання в даній квартирі. У тому випадку якщо на дану квартиру взята бронь і її не можна ніде перенести ми обов’язково запропонуємо Вам альтернативний варіант для Вашого комфортного розміщенія приблизно такого ж класу і з тієї ж стоемості.

З ув. Адміністрація компанії

«Квартирант»